INFO EN ERELIJSTEN

Sharkattack dartsweekend Alveringem :

Erelijst kaskro tornooien

KASKRO- & "PRACTICE MAKES PERFECT" TORNOOIEN

30/05/24 : 12e Practice Makes Perfect (29)

1e Bjorn Germonpre - 2e Martijn Lozie - 3e Bart Lodewyckx - 3e Robert Van Campenhout

 

25/05/24 : 2e Open Kaskro Alveringem (36H-12D)

Dames : 1e Jessy Devisscher - 2e Nathalie Thuillier (F) - 3e Selina Verhelst - 3e Femke Beyens
Heren : 1e Nicolas Thuillier (F) - Bjorn Germonpre - 3e Ayrton Wullen - 3e Angelo Smagge

 

16/05/24 : 11e Practice Makes Perfect (21)

1e Glenn Niville - 2e Bjorn Germonpre - 3e Jacky Wullen - 3e Manuel Meysman

 

09/05/24 : 10e Practice Makes Perfect (32)

1e Milan Van Uytrecht - 3e Jack Wullen - 3e Fabrice Meys - 3e Dylan Neudt

 

02/05/24 : 9e Practice Makes Perfect (25)

1e Robert Van Campenhout - 2e Ayrton Wullen - 3e Laurens Dewulf - 3e Sam Meys 

 

27/04/24 : 1e Open Kaskro Alveringem (52H-16D)

Dames:,1e Wendy Descender - 2e Jessy Devisscher - 3e Gina Lemahieu - 3e Selina Verhelst

Heren : 1e Stefaan Henderyck - 2e Bjorn Germonpre - 3e Robert Van Campenhout - 3e Mike Mus

 

11/04/24 : 8e Practice Makes Perfect (32)

1e Orlando Laheye - 2e Bryan Vandamme - 3e Bart Lodewyckx - 3e Marc Francq

 

21/03/24 :7e Practice Makes Perfect (31)
1e Fabrice Meys - 2e Mike Mus - 3e Shane Deprince - 3e Bart Lodewyckx

07/03/24 : 6e Practice Makes Perfect (26)
1e Robert Van Campenhout - 2e Andy Broucke - 3e Bjorn Germonpre - 3e Martijn Lozie

22/02/24 : 5e Practice Makes Perfect (25)
1e Bjorn Germonpre - 2e Noël Neyrinck - 3e Guillermo Lozie - 3e Martijn Lozie

 

08/02/24 : 4e Practice Makes Perfect (26)
1e Jeroen Caron - 2e Bjorn Germonpre - 3e Mike Mus - 3e Jonas Lozie

 

25/01/24 : 3e Practice Makes Perfect (9)
1e Jacky Wullen - 2e Bjorn Philips - 3e Noël Neyrinck - 3e Bart Lodewyckx

 

28/12/23 : 2e Practice Makes Perfect (9):
1e Jacky Wullen - 2e Jeffrey Butin - 3e Marino Cuffez - 3e Birger Coutereel

17/12/23 : 1e Shark Attack single tornooi De kwelle Alveringem :
(69H): 1e Nicolas Thuillier (F) - 2e Brian Verhelst - 3e Bjorn Germonpre - 3e Niki De Gruyter
(16D): 1e Sonia Boudry - 2e Nathalie Thuillier (F) - 3e Lise Vansteeland - 3e Jessy De Visscher

 

16/12/23 : 1e Shark Attack koppel tornooi De Kwelle Alveringem:
(45H): 1e Brian Verhelst/Stefaan Henderyck - 2e Guillermo Lozie/Bjorn Lenoir - 3e Eddy Deschuytter/Dany Deschuytter - 3e Kevin Vanhee/Steven Strobbe
(5D): 1e Sonia Boudry/Emika Decloet - 2e Selina Verhelst/Jessy Devischer - 3e Sandy Saelens/Tanja Ditilieu - 3e Kaylee Mareel/Kiona Zwertvaegher

 

14/12/23 : 1e Practice Makes Perfect (24):
1e Ayrton Wullen - 2e Jacky Wullen - 3e Jan Degraeuwe - 3e Noël Neyrinck

 

19/11/23: DVW Criterium TLE Het Dorpshuis Gijverinkhove
(44H): 1e Stefaan Henderyck - 2e Bjorn Germonpre - 3e Brian Verhelst - 3e Noël Neyrinck

(7D): 1e Selina Verhelst - 2e Jessy Devisscher - 3e Gina Lemahieu - 3e Brenda Sioen

Maak jouw eigen website met JouwWeb